Misyon & Vizyon

Yurt içinde ve dışındaki tüm birimlerinde gerçekleştirilen her türlü faaliyet vizyon ve değerler tarafından belirlenir. Üst düzey uzmanlık ve mükemmeliyet gerektiren tüm temel mühendisliği uygulamalarındaki deneyimi ile alanının lider firmadır. Alanında lider bir kuruluş olup, deneyimli ekibimizle, bunları gerçekleştirmek için yüksek düzeyde bilgi ve mükemmeliyetçiliğe sahiptir.

Teknik bilgi ve becerisi ile deneyimlerini yurtiçi yurtdışı tüm projelerinde kullanmaktadır. Bu bağlamda kendi etik değerleriyle ters düşmeden, en uygun ve arzu edilen çözümleri en yüksek kalitede sunarak, müşterileri memnuniyetine en üst düzeyde hizmet etmektedir.

KALİTE

Faaliyetlerinin; yasal düzenlemelere, ilkelerine ve işveren isteklerine uygun olmasını sağlayacağını; bunun için gerekli tüm önlemleri alacağını ve gereken uygulamaları başlatacağının taahhüt etmektedir.

GÜVENLİK

“Sıfır Kaza” politikası hem bir hedef, hem de bir başarıdır. Ekibimizin korunması için, “Çevre, Sağlık ve Güvenlik (ÇSG) Politikası” devamlı ve derinlemesine bir şekilde uygulanmaktadır. Bu politika, yapılan iş sırasında oluşabilecek her türlü kirlenme, tehlike ve kazalara karşı korunmayı ve önlemler almayı içinde barındırır.

YENİLİK

Hedefi, geleceğin iş dünyasında yer edinebilmek ve bölgede önemli bir konuma sahip olabilmek için deneyimi, mükemmeliyetçiliği ve yüksek kalite işçiliği ile yenilikçi ve yüksek-teknoloji çözümleri alanında uygulamaktır.

   
Anahtar Kelimeler : yedek parça, kesici takımlar, malzemeler Facebook Apisi