HİZMETLERİMİZ

M51, 52, 53 havan topu nişan aletleri, pointer ve gece görüş nişan aletlerinin bağlantı adaptörleri, kuru tip gece pusulası yer almaktadır. Halen yan sanayii olarak çalıştığımız FNSS A.Ş. ‘ye ait zırhlı personel taşıyıcılara koltuk takımları üretmekteyiz. Bu firmanın aldığı projelerde alt yüklenici firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Günümüz teknolojisini izleyerek ve yatırımlarımızı sürdürerek; ülkemizde gerçekleştirilemeyeceği düşünülen projeleri yaşama geçirme doğrultusundaki yerlileştirme çalışmalarına, katkımızı artırarak sürdürmekteyiz.

GRUP TEKNİK çalışanları; müşteri memnuniyetini ve ürünün kalitesini temel hedef belirleyerek yoluna devam etmeyi ilke olarak benimsemiş, bu doğrultuda ISO 9001-20008 kalite sistemini kurmuş ve 2 Ağustos 2003 tarıhınden berı uygulamaktadır.

Aynı zamanda Aselsan A.Ş. ve FNSS A.Ş. ve TAI gıbı Savunma Sanayi ana yüklenici fırmalarının onaylı alt yuklenıcı yan sanayı fırması, stratejik ortağı, iş ortağı olarak faalıyetlerine devam etmektedir.

Halen yan sanayii olarak çalıştığımız FNSS A.Ş. ‘ye ait zırhlı personel taşıyıcılar için zırh çeliği, paslanmaz, alüminyum, çelik mamullerinden oluşan parça-yedek parça ve Zırhlı personel taşıyıcı koltuk takımları üretmekteyiz.Günümüz teknolojisini izleyerek ve yatırımlarımızı sürdürerek; ülkemizde gerçekleştirilemeyeceği düşünülen projeleri, yaşama geçirerek yerlileştirme çalışmalarına katkımızı artırarak sürdürmekteyiz.

"Zengin makine parkına ve eğitimli personele sahip olan GRUP TEKNİK LTD. ŞTİ. önemli projelere imza atmanın gururunu yaşamaktadır.

   
Anahtar Kelimeler : Hizmetlerimiz Facebook Apisi